Obchodní podmínky Boom nábytek Liberec

Všeobecné obchodní podmínky

EET

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Úvodní ustanovení

V těchto Všeobecných obchodních podmínkách jsou stanoveny podmínky,za kterých společnost Boom-nábytek,s.r.o. se sídlem Ruprechtická 162/16,46014,Liberec 14, IČO:25484044 zapsaná v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 20287 (dále v těchto Všeobecných obchodních podmínkách pouze "prodávající") prodává zboží uživatelům internetových stránek www.boomnabytek.cz (dále v těchto Všeobecných obchodních podmínkách pouze "kupující") .Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou nedílnou součástí všech kupních smluv uzavřených on-line obchodu prodávajícího na internetových stránkách www.boomnabytek.cz.

Uzavření kupní smlouvy

Nabídka zboží je rozdělena do několika kategorií:sedací soupravy 3+1+1,sedací soupravy rohové,jídelní sedací soupravy,kuchyně,bytové doplňky a dekorace. V každé z nich najde kupující přehled jednotlivých druhů zboží a podrobný popis a dodací lhůtu včetně kupní ceny zahrnující příslušné DPH. 

Zboží, o které má kupující zájem,může vložit do nákupníko koše.Po přidání zboží do nákupního koše,vyplní kupující potřebné údaje,které jsou předepsané v objednávacím formuláři. Pokud jsou údaje vyplněny správně,klikne kupující na tlačítko ....................potvr.obj. Tímto potvrzením si kupující objednává vybrané zboží a objednávka je ve stavu závazném. 

Na e-mailovou adresu kupujícího uvedenou v objednávce bude zaslán e-mail,ve kterém prodávající objednávku kupujícího potvrdí.Potvrzení bude potvrzeno bezprostředně po objednání. Potvrzením objednávky dochází k uzavření kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím.

V potvrzení prodávajícího budou uvedeny tyto informace: identifikace kupujícího a prodávajícího, číslo objednávky, datum objednávky,druh a počet objednaného zboží,kupní cena zboží jednotlivých položek, celková kupní cena zboží včetně příslušného DPH, náklady Na dodání zboží(poštovné a balné), způsob dodání,termín dodání a kontaktní adresa či telefon pro informace o pohybu zboží ke kupujícímu.

Prodávající kupní smlouvu (tedy objednávku a její potvrzení) archivuje v elektronické podobě po dobu 5 let. Po dobu archivace není  kupní smlouva kupujícímu přístupná, kupující má však možnost si kupní  smlouvu archivovat a reprodukovat sám. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

Pokud kupujícímu tento e-mail nepřijde, zkontroluje zda nezadal při registraci a objednávce chybně svou adresu. V případě, že je adresa zadána správně a potvrzení mu přesto nepřišlo, tak má možnost kontaktovat prodávajícího na telefoním čísle +420 775 663 163.

Kupující má právo objednávku stornovat do 12 hodin od vytvoření objednávky na e-mail boomnabytek@boomnabytek.cz, kde  prosím popište, o jakou objednávku se jednalo včetně adresy, na kterou měla být objednávka zaslána. Pokud kupující stornuje již zaplaceno objednávku, podléhá cena stornovaných produktů 30% storno poplatku.

Zpracování osobních údajů

Při vyplňování objednávkového formuláře je kupující prodávajícím požádán o poskytnutí svých osobních údajů. Poskytnuté osobní údaje používá prodávající pouze za účelem vyřízení objednávky a splnění svých povinností vyplývajících z kupní smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím.

Jméno,příjmení a adresu kupujícího může prodávající za podmínek stanovených zákonem č.101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů, v platném změní,použít k nabídce svého zboží a služeb. Pokud si kupující nepřeje, aby prodávající jeho osobní údaje použil k nabídce svého zboží či služeb, může prodávajícího na adrese boomnabytek@boomnabytek.cz  informovat, že s tímto zpracováním osobních údajů nesouhlasí.

Se souhlasem kupujícího může prodávající použít k nabídce zboží a služeb i další osobní údaje kupujícího jako  je e-mailová adresa nebo telefonního číslo. Souhlas je možno udělit při vyplňování osobních údajů v objednávkovém formuláři nebo na adrese boomnabytek@boomnabytek.cz. Souhlas lze kdykoli odvolat na adrese boomnabytek@boomnabytek.cz .

Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Kupujícímu jsou garantována všechna práva vyplývající ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo požedovat opravu svých osobních údajů a další práva vyplývající z § 11 a 12 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Tato práva může kupující realizovat prostřednictvím adresy boomnabytek@boomnabytek.cz

 

Dodací podmínky

Objednávka je vyřízena v co možná nejkratším termínu,zpravidla do 48 hodin od zpracování. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání výrobku na kupujícím uvedenou adresu. Dopravu na adresu zajišťuje prodávající. Zboží je obvykle dodáváno s řádným daňovým dokladem nebo fakturou, která v případě nepřítomnosti originálního záručního listu výrobce jej nahrazuje,§ 620 ods.3 OZ. DPH si lze odečíst. U rozměrných zásilek toto není možné,zákazníkovi je zaslána doklad o koupi poštou či e-mailem.

Vlastnictví k prodané věci přechází na kupujícího až po zaplacení kupní ceny.

Možné způsoby převzetí zboží:

OSOBNÍ ODBĚR

Vámi objednané výrobky si můžete vyzvednout osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese showroomu Hlávkova 1088/17, Liberec 14, 46014

SPEDIČNÍ FIRMOU

Tento způsob přepravy zajišťujeme buď vlastními vozy, nebo pomocí spediční firmy PPL. Nabízíme moderní,spolehlivou a rychlou přepravu zboží po celém území České republiky i mimo něj. Vámi objednané zboží zasíláme službou jako obchodní balík. Poplatek za tuto službu je od 500 kč - do 3000 Kč (dle váhy).

Výrobky jsou důkladně zabaleny(protinárazové bublinkové obaly,krabice apod.) a pojištěny proti poškození nebo ztrátě. Zásilka bývá zpravidla doručena během 1-4  pracovních dnů. Pokud kupující není doručovatelem zastižen na adrese, zanechá spediční firma PPL, či dopravce  Boom nábytek písemné upozornění o uložení zásilky. Upozorňujeme na nutnost kontroly zboží při převzetí zásilky. V případě porušení,uveďte tuto skutečnost do předávacího protokolu zásilky. Na pozdější námitky nebude brán zřetel.

Pokud probíhá akce „ DOPRAVA ZDARMA “ , prodávající vůči kupujícímu sice má právo na náhradu poplatku za dopravu. Toto právo je ale vázáno rozvazovací podmínkou neuplatnění práva spotřebitele na  odstoupení  od  kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Splatnost práva na náhradu poplatku za dopravu nastane odstoupením od kupní smlouvy spotřebitelem.

Pokud prodávající není schopen plnit dohodnuté lhůty, je prodávající povinen informovat kupujícího a kupující  je oprávněn požadovat informace o termínech.

Nejsme odpovědní za zpoždění způsobené stávkami,státními kontrolami nebo potížemi od dodavatelů. Kupující může s okamžitou platností odstoupit od smlouvy, pokud termín dodání překročil 120 dní od sjednané doby doručení. Kupující je povinen prodávajícímu poskytnout nové přepravní data v případě,že došlo k jejich změně. Informace o stavu objednávky na dobirku lze zjistit na telefonním čísle +420 775 663 163 nebo na boomnabytek@boomnabytek.cz

Nepřevezmeli kupující předmět plnění,dodaný prostřednictvím společnosti PPl,či přepravy Boom nábytek, z důvodů ležících na jeho straně (např. není-li přes dohodnutý termín kupující přítomen na adrese dodání nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese nákledy spojené s dodáním v plné výši! Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta,bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta ) ve výši 2.000 Kč.

Platební podmínky

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné jsou potvrzeny prodávajícím v okamžiku potvrzení objednávky a jsou závislé na platných cenách v okamžiku potvrzení objednávky.

Možné způsoby plateb:

1.Platba v hotovosti
2.Bankovním převodem
3.Dobírkou(záloha předem)
4.Na splátky ESSOX

 

Odstoupení od smlouvy

Je-li kupující spotřebitel,má právo od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se kupující rozhodne od kupní smlouvy odstoupit,zašle prodávajícímu oznámení o odstoupení na adresu Boom-nábytek,s.r.o., Hlávkova 1088/17, Liberec 14, 460 14, nebo na adresu boomnabytek@boomnabytek.cz. Zboží  kupující neprodleně vrátí na adresu skladu Boom-nábytek s.r.o., Hlávkova 1088/17, Liberec 14, 460 14. Kupující tyto podmínky poruší,pošle-li zboží na dobírku.

Výrobky,které kupující  v rámci odstoupení vrací,by měli být důkladně zabaleny, nejlépe v původním obalu (protinárazové bublinkové obaly,krabice apod.), nesmí jevit známky používání, musí být nepoškozené, kompletní a včetně příslušenství. Porušení této smluvní povinnosti může způsobit právo prodávajícího na náhradu vzniklé škody.

Pokud již kupující zaplatil prodávajícímu kupní cenu, vrátí mu prodávající zaplacenou částku do 30 dnů od odstoupení. Pro tento případ uvede kupující v oznámení o odstoupení jakým způsobem (převodem na účet, složenkou) mu má být vrácena kupní cena nebo její část.

Odstoupit nelze od smlouvy na dodávku zboží specificky upraveného podle přání  spotřebitele nebo pro jeho osobu.(barva, design, rozměr atd.)

Prodávající má právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Jedná se zpravidla zejména o náklady spojené s manipulací zboží ve skladu, naskladněním, kontrolou funkčnosti, přebalením.

Reklamace

Záruční doba je 24 měsíců a začíná běžet dnem ,kdy kupující zboží převezme. Je-li kupující podnikatel, je povinen dodané zboží zkontrolovat bez zbytečného odkladu po dodání a bezodkladně informovat prodávajícího o zjištěných vadách.

Všechny reklamace musí kupující uplatnit nejpozději do konce záruční doby. V oznámení o reklamaci musí zákazník popsat zjištěné vady.Pro rychlé zpracování doporučujeme uvést informace potřebné k identifikaci kupujícího ,reklamovaného zboží  včetně čísla objednávky. Reklamaci včetně vadného zboží kupující zašle na adresu Boom-nábytek,s.r.o. , Hlávkova 1088/17, Liberec 14, 46014, případně ji doručí osobně tamtéž. Reklamaci lze také zaslat ne adresu boomnabytek@boomnabytek.cz s tím,že vadné zboží je součastně třeba zaslat na adresu Boom-nábytek,s.r.o., Hlávkova 1008/17, Liberec 14, 460 14. Prodávající si vyhrazuje možnost případných minimálních odchylek od rozměrů,či odstínů, vzhledem k webové prezentaci. Možnost barevnosti odchylky vzájemně odlišných materiálů a tolerancí v rámci konečných rozměrů (maximálně však 5% z celkové délky)

Prodávající vyřídí reklamaci (tj. sdělí kupujícímu, zda  reklamaci uznává jako důvodnou nebo ne)  bez zbytečného odkladu po jejím doručení, nejpozději do 30 pracovních dnů.

Informace o průběhu vyřizování reklamace prodávajícím může kupující získat na adrese boomnabytek@boomnabytek.cz  nebo na telefonním čísle +420 775 663 163.

Závěrečná ustanovení

Kupující souhlasí s těmito podmínkami účinnými v momentu odeslání své objednávky či uzavření kupní smlouvy. Kupující má možnost se s němi seznámit před vlastním uskutečněním své objednávky a je na ně dostatečně předem upozorněn.


Splátkový prodej ESSOX

Financování spotřebního zboží zajišťujeme pro zákazníky formou spotřebitelského úvěru společnosti Essox s.r.o.
Celý proces vyřízení žádosti o úvěr je přitom velmi rychlý a nekomplikovaný.

A. Podmínky pro uzavření smlouvy

 • pořizovací cena zboží od 3 000,- do 500 000,-Kč (nebo dle omezení splátkového produktu)
 • občan ČR starší 18 let
  • zaměstnanec – zaměstnán pouze na hlavní pracovní poměr, nesmí být ve výpovědní lhůtě
  • důchodce – invalidní nebo starobní
  • Mateřská / rodičovská dovolená
  • fyzická osoba podnikatel (OSVČ) – musí podnikat minimálně 3 měsíce
  • právnická osoba (s.r.o., a.s. …) - musí podnikat minimálně 1 rok

 

Smlouvu nemohou uzavřít – nezaměstnaní, studenti, ženy/muži pobírající jiné sociální dávky (vyjma žen / mužů na mateřské dovolené).

B. Potřebné doklady

U úvěrů do 60 000,- Kč stačí jen 2 doklady totožnosti a nepotřebujete potvrzení o výši příjmů!

 • platný Občanský průkaz
 • druhý doklad totožnosti: cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list

 

U úvěru nad 60 000,- Kč potřebujete navíc

 • Zaměstnanec: originál potvrzení o příjmu - ne starší než 1 měsíc od data autorizace
 • Důchodce: kopii výměru důchodu, poslední výpis z BÚ s vyčíslením důchodu nebo kopie poslední složenky (pokud je důchod vyplácen na poště)
 • Žena/muž na mateřské dovolené: kopie oznámení o přiznání dávky podpory / rodičovského příspěvku
 • OSVČ: kopie živnostenského listu, kopie posledního daňového přiznání včetně všech příloh a dokladu o podání daňového přiznání
 • Právnické osoby: kopie posledního daňového přiznání včetně všech příloh a dokladu o podání daňového přiznání

 

C. Pojištění schopnosti splácet

Společně s Komerční pojišťovnou a.s. vám nabízíme výhodné pojištění schopnosti splácet, kdy v případě prokázání pojistné události dle pojistných podmínek bude úvěr doplacen Komerční pojišťovnou a.s. za vás.

Pojištění se sjednává pro případ:   
pracovní neschopnosti
ztráty zaměstnání
plné invalidity
smrti

Pojištění nelze aplikovat na smlouvy s bezúročným obdobím.

 

D. Postup při nákupu na splátky

1. Vybrané zboží vložte do košíku. Můžete najednou nakoupit i více výrobků - nezapomeňte na potřebné příslušenství ke kupovanému zboží atd.

2. V košíku zkontrolujte objednávku, přejděte na způsob platby a zvolte možnost nákupu na splátky ESSOX. Formu dopravy vyberte dle nabízených možností a dokončete objednávku.

3. V dalším kroku budete vyzváni k přesměrování na webovou aplikaci společnosti Essox s.r.o. (obvykle kliknutím na odkaz nebo logo), kde vyplníte požadované informace v žádosti o úvěr. Nakonec žádost odešlete ke zpracování.

4. Po odeslání žádosti obdržíte e-mailové potvrzení o přijetí žádosti. Výsledek posouzení obdržíte e-mailem většinou do 15 minut od odeslání žádosti. V krajních případech se může posouzení protáhnout do následujícího pracovního dne (. Dbejte proto zvýšené pozornosti při zadání svého e-mailu.

5. E-mail s výsledkem posouzení žádosti obsahuje odkaz na stažení úvěrové smlouvy a další instrukce k vyřízení.

Důležité upozornění – zboží objednané na splátky může fyzicky převzít pouze osoba žadatele o úvěr po ověření totožnosti dopravcem na základě předloženého občanského průkazu nebo cestovního pasu. Nelze tedy pověřit jinou osobu převzetím zboží objednaného na splátky Essox.

V případě potřeby cokoli administrativně dořešit se s vámi spojí pracovník našeho internetového obchodu či společnosti ESSOX a požádají o součinnost.

E. Nabídka splátkových produktů

Vzorové výpočty lze provádět pomocí kalkulačky splátek umístěné na našem webu u každého produktu.

Příklad financování splátkového produktu „1/10 se slevou“:
Pořizovací cena zboží: 10 000,-Kč, přímá platba 700,-Kč, splátka: 1 000,-Kč, počet splátek: 10, výše úvěru: 9 300,-Kč, celková splatná částka: 10 000,-Kč, RPSN: 15,82%, roční úroková sazba: 16,10%. Platí při sjednání úvěru dne 1.8.2015, první splátka je splatná 15.9.2015 a splatnost dalších splátek vždy k 15. dni v měsíci. Doba trvání smlouvy je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

Příklad financování splátkového produktu „1% měsíčně“:
Pořizovací cena zboží: 10 000,-Kč, přímá platba 1 000,-Kč (10%), splátka: 850,-Kč, počet splátek: 12, výše úvěru: 9 000,-Kč, celková splatná částka: 10 200,-Kč, RPSN: 24,43%, roční úroková sazba: 23,76%. Platí při sjednání úvěru dne 1.8.2015, první splátka je splatná 15.9.2015 a splatnost dalších splátek vždy k 15. dni v měsíci. Doba trvání smlouvy je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

Příklad financování splátkového produktu „Standard 02“:
Pořizovací cena zboží: 15 000,-Kč, přímá platba 1 500,-Kč (10%), splátka: 1 071,-Kč, počet splátek: 15, výše úvěru: 13 500,-Kč, celková splatná částka: 16 065,-Kč, RPSN: 28,63%, roční úroková sazba: 27,09%. Platí při sjednání úvěru dne 1.8.2015, první splátka je splatná 15.9.2015 a splatnost dalších splátek vždy k 15. dni v měsíci. Doba trvání smlouvy je do data splatnosti poslední měsíční splátky.

Společnost BOOM - Nábytek, s.r.o. vykonává zprostředkovatelskou činnost pro ESSOX s.r.o., poskytovatele finančních služeb.

V případě dotazů k některému ze splátkových produktů nás kontaktujte

Přejeme Vám příjemné nakupování na splátky.

 

^